Zaproszenie na opłatek animatorów

 Kochani Animatorzy,

Zbliża się piękny czas świętowania Bożego Narodzenia. Czas radości, dobra, kolędowania, serdecznych życzeń. Pragniemy, by stał się on dla nas iskrą rozpalającą miłością do Małej Dzieciny, a przez Nią do każdego człowieka. Dlatego, chcąc podtrzymać i umocnić ten ogień serdeczności zapraszamy Was na spotkanie opłatkowe Animatorów Ruchu Światło-Życie, które odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018 roku o godz. 11.00 w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.

Spotkanie rozpoczniemy Eucharystią pod przewodnictwem JE Ks. Bp. Piotra Turzyńskiego. Bezpośrednio po niej wspólne kolędowanie. O 12.30 będzie czas na pobycie w gronie animatorskim, oraz wysłuchanie ogłoszeń Księdza Moderatora. Następnie Agapa i dzielenie się opłatkiem.

Bardzo zależy nam na Waszej obecności, dlatego prosimy byście już dziś zarezerwowali sobie ten czas na budowanie wspólnoty i jedności opartej na więzi, którą daje cel zakorzeniony
w Chrystusie.

Moderatorzy Diecezjalni
ks. Krzysztof Dukielski
s. Małgorzata Kobylarz

Ps. Agapę tradycyjnie przygotowuje Domowy Kościół, jednak każdy może mieć w niej swój udział, dokładając cegiełkę ciastową, owocową bądź sokową.

Share

Adresy ośrodków

Bank Modlitwy

Czeka Nas Droga

W sieci