Już wkrótce...

W najbliższy weekend Pionki zabrzmią radosnym śpiewaniem i graniem. Dlaczego? Odbędzie się tam Muzyczna Oaza Modlitwy przygotowana przez Diakonię Muzyczną. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Oazy Nowej Drogi.

Share

"Cena uprzejmości" - NOWY NUMER CND!

Majowy numer Czeka Nas Droga jest pełen dobroci i uprzejmości! Ten temat podjęliśmy jako główny, by pokazać, że nasi oazowi animatorzy wiedzą jakby być dobrym dla innych. Opisują w swoich artykułach uprzejmość i dobroć w dzisiejszych czasach. A z jednego z artykułów możecie dowiedzieć się, że kultura i nasze maniery to wspaniały sposób na wypełnienie najważniejszego Bożego przykazania! Codziennie możemy czynić innym dobrze choćby przez ofiarowanie wolnego czasu czy zainteresowania. Bądźmy dobrzy i uprzejmi dla innych, sprawmy by szczególnie młodzież była dobrze postrzegana w dzisiejszym świecie. To do nas należy to zadanie. Do dzieła drodzy oazowicze!

Share

"Wciąż szukam Pokoju" - NOWY NUMER CND!

Święty (s)Pokój


"Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka." (J 14,27)


W tym numerze nasi animatorzy podjęli temat owocu Ducha Świętego jakim jest Pokój. Jest to przede wszystkim dopełnienie Radości, o której pisaliśmy w lutowym „Czeka Nas Droga”.


Jeśli chcesz się dowiedzieć, co ciekawego możesz przeczytać w najnowszym numerze naszej gazety, kliknij "więcej"!

Share

"Cierpliwość zapachem Ewangelii" - NOWY NUMER CND!

Cierpliwość popłaca


Cierpliwość jest  kluczem do szczęścia, jest towarzyszką mądrości, jest także owocem Ducha Świętego, dlatego w tym miesiącu zajmiemy się właśnie nią. Te wszystkie określenia są jakże prawdziwe, a dla nas szczególnie ważne jest to czym ta cierpliwość jest dla każdego chrześcijanina. Mówi ona o naszym zaufaniu do Pana Boga, o naszej wytrwałości w trudnościach, jest ona nam także wynagradzana.

Jeśli chcesz wiedzieć, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym numerze, kliknij "więcej"!

Share

Patriotyczna Oaza Modlitwy - PRZYJEDŹ!

Share

Adresy ośrodków

Bank Modlitwy

Czeka Nas Droga

W sieci