Listopadowa Szkoła Animatora 2014

Sprawozdanie z listopadowej Szkoły Animatora
14–16.11.2014
Diakonia Modlitwy

 

Piątek
Spotkanie formacyjne

Sobota
Spotkanie organizacyjne
1. Nowy cykl artykułów – w styczniu kończy się cykl artykułów dotyczący modlitwy Ojcze nasz. Od lutego rozpoczynamy nowy cykl dotyczący postaw człowieka podczas modlitwy - spotkania z Bogiem.
2. Dzień Skupienia – odbędzie się on 13.12.2014 (sobota) w DA przy ul. Górniczej 2 w Radomiu, w godzinach 10-16. Zaproszenie kierujemy do członków Diakonii, Rodzin oraz chętnych Animatorów i Oazowiczów.
3. Bank Modlitwy – rozważamy zmianę nazwy (Skrzynka Modlitwy, Skrzynka Intencji), nowe logo na stronie radom.oaza.pl oraz w CND.
4. Modlitewnik dla animatorów – będzie przeprowadzona ankieta internetowa, w której animatorzy będą mogli się wypowiedzieć, czy taka inicjatywa jest potrzebna, ciekawa dla nich, a jeśli tak, to co chcieliby, aby w tym Modlitewniku się znalazło. W ankiecie tej zostanie zawarte również pytanie odnośnie zmiany nazwy Banku Modlitwy.
5. Przygotowywanie Namiotu Spotkania na każdą Oazę Modlitwy – rozpoczynamy już od Noworocznej Oazy Modlitwy.
6. Bank Modlitwy, modlitwa członków Diakonii za siebie nawzajem, comiesięczne Spotkania Modlitewne, Kosz Słowa Bożego, cotygodniowa Msza święta w intencji Ruchu Światło-Życie – kontynuacja wcześniej podjętych dzieł.

Adresy ośrodków

Bank Modlitwy

Czeka Nas Droga

W sieci