Oddaj wszystko Bogu

Każdy z nas w życiu zmaga się ze swoimi trudnościami. Myślimy, że jesteśmy samowystarczalni i że damy sobie sami ze wszystkim radę. Nie zauważamy, że Jezus Chrystus wyciąga do nas swą rękę i cały czas jest przy nas.

Share

Teraz chcę więcej dawać

Jadąc na II stopień Oazy Nowego Życia spodziewałem się wielkich emocji, podobnych do tych z Dąbrówki z I stopnia. Bylem ciekawy Exodusu i przeżycia rekolekcji w górach. Po zakończeniu oazy mogę z pewnością przyznać, że całe moje nastawienie i wszystko, co wiedziałem o Bańskiej przed turnusem było mylne.

Share

Trzęsienie ziemi

Jak wygląda moje życie? Co robię? Kim jestem? Czy jestem zadowolony ze swojej postawy i z tego jak mnie może postrzegać Bóg? Często zadawałem sobie te pytania, ale to nie były przewodnie moje myśli. Bardziej się skupiałem na innych rzeczach, dziś wiem że mniej istotnych. Moje spojrzenie na to zmieniły rekolekcje w Białym Dunajcu pod przewodnictwem ks. Dariusza Szlachcica wraz ze wspaniałą obstawą animatorską.

Share

Miłość niepojęta

Miłość Pana Boga do człowieka była zawsze dla mnie rzeczą niepojętą.

Jadąc na oazę myślałam, że będziemy mieć mnóstwo wolnego czasu, ale myliłam się. Przez pierwsze kilka dni rekolekcji głównie rozmawialiśmy o miłości Boga do człowieka, o tym jak bardzo Bóg nas kocha i jak dużo nam wybacza. Uświadomiłam sobie wtedy, że moje zmęczenie to nic wielkiego. W tamtym momencie Pan Bóg podniósł mnie i zmobilizował do dalszej pracy.

Share

Tylko Bóg wyciąga z niewoli

W tym roku pojechałam na Oazę Wakacyjną drugiego stopnia do Białego Dunajca. Śmiało mogę stwierdzić, że rekolekcje te były bardzo wartościowe i owocne.

Pojechałam na Oazę w celu kontynuowania mojej formacji oraz wysłuchania świadectw ludzi, którzy doznali miłości Pana Boga i zaufali Mu. Nie miałam wtedy jeszcze świadomości, jak bardzo doświadczę łask Bożych.

Share

Adresy ośrodków

Bank Modlitwy

Czeka Nas Droga

W sieci